Bez zmian na Central

kadra składW nocy z czwartku na piątek polskiego czasu Boca Juniors podejmą na La Bombonera drużynę Rosario Central, w rewanżowym meczu 1/16 finału Copa Sudamericana. Xeneizes na mecz wybiegną prawdopodobnie w identycznym składzie jak w niedokończonym meczu z Racing Club.

Xeneizes tym razem nie mieli dnia odpoczynku po niedzielnym meczu ligowym i już od poniedziałku przygotowują się w ośrodku Casa Amarilla do rewanżowego spotkania z Central. Po remisie 1:1 w pierwszym spotkaniu na wyjeździe Bosteros są faworytem czwartkowego rewanżu. W razie awansu w kolejnej rundzie zmierzą się z wenezuelskim Caracas lub paragwajskim Deportivo Capiatá.

Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, np. kontuzja któregoś z zawodników, to trener zamierza desygnować do gry identyczną jedenastką, jaka wybiegła w niedzielnym meczu “na wodzie” przeciwko Racing Club. Potwierdził już to nawet oficjalnie w mediach.

Skład na Central:
Agustín Orión – Leandro Marín, Mariano Echeverría, Daniel Díaz, Nicolás Colazo – Marcelo Meli, Cristian Erbes, Fernando Gago, Federico Carrizo – Jonathan Calleri, Andrés Chávez.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.