Będzie problem z kasą?

Sánchez MiñoBoca Juniors mogą mieć problem z uregulowaniem płatności za czterech z pięciu sprowadzonych zawodników w aktualnym oknie transferowym. Wszystko przez komplikacje z transferem Juana Sánchez Miño do AC Torino.

Pomocnik miał zostać sprzedany do klubu z Serie A za 4,5 mln euro. Wszystkie szczegóły już dawno zostały dopięte i transfer już dawno uznano za dokonany. Okazuje się jednak, że wcale tak nie jest, bo pojawiły się problemy z otrzymaniem paszportu Unii Europejskiej przez zawodnika (starał się o włoski paszport). Jeżeli go ostatecznie nie otrzyma, to Xeneizes będą mieli problem z uregulowaniem płatności za Gonzalo Castellaniego (Godoy Cruz), Federico Carrizo (Rosario Central), Césara Meli (Colón de Santa Fe) i Andrésa Cháveza (Banfield). Jedynie transfer Jonathana Calleriego (All Boys) został już uregulowany.

Za wspomnianą czwórkę nowych graczy Boca w sumie musi zapłacić prawie 8 mln dolarów: za Andrésa Cháveza 2,5 mln dolarów za 50% praw do jego karty, za Gonzalo Castellaniego 2 mln dolarów również za 50% praw; za Federico Carrizo 2,7 mln dolarów za 60% praw do karty i za Césara Meli 750 tysięcy dolarów za 50% praw. W tej sytuacji gdyby Sánchez Miño powrócił do Boca władze musiałby kogoś sprzedać lub poszukać jakiegoś alternatywnego rozwiązania. Naturalnie nie doszłoby również do kolejnych wzmocnień, które zapowiadano.

infobae.com

Facebook Comments

3 komentarzy do "Będzie problem z kasą?"

  1. Kadmos's Gravatar Kadmos
    27 lipca 2014 - 12:55 | Link

    No bez jaj, że jeszcze wróci do Argentyny. Byłem ciekaw, na co go stać w Europie.

  2. maxwell's Gravatar maxwell
    27 lipca 2014 - 15:15 | Link

    Prawdopodobnie wykombinują mu przepustkę za zamkniętymi drzwiami i tym przypadku to bardzo dobrze, bo Sanchez Mino zasłużył by dostać taką szansę.

Komentarze są wyłączone.