Powrót Apacza!?

 

prasa

Przeprowadzka Argentyńczyka do chińskiego Shanghai Shenhua uczyniła go najlepiej zarabiającym piłkarzem globu. Po roku spędzonym za Wielkim Murem Carlos Tévez łączony jest z powrotem, tam gdzie wszystko się zaczęło!


Kiedy w 2015 roku Tévez powrócił do Boca po jedenastu latach miał w barwach „Los Bosteros” zakończyć bogatą piłkarską karierę. Chińska oferta i pensja w wysokości 650 tys. funtów tygodniowo zmieniła jednak jego plany i w grudniu ubiegłego roku napastnik przeszedł do Shanghai Shenhua. Transfer 33-latka uczynił go najlepiej opłacanym futbolistą świata.

Zarobki nie przełożyły się na formę króla strzelców Igrzysk Olimpijskich z 2004 roku. Tylko 19 spotkań w barwach „Kwiatów Szanghaju”, pięć asyst i ledwie cztery bramki. Chińskiej Super League nie podbił, zagrał w 11 spotkaniach (na 30 możliwych). Nie dziwi więc fakt, że zarabiającemu 38 milionów euro na sezon „Carlitosowi” zarzuca się nadwagę oraz brak zaangażowania…

Wiceprezydent Boca Horacio Paolini powiedział w wywiadzie dla TyC Sports: „Jestem w stałym kontakcie z Carlosem. Spotkaliśmy się w zeszłym tygodniu. Jego powrót zostanie zamknięty za kilka dni”.

Według niektórych informacji Argentyńczyk rozważa również zakończenie piłkarskiej kariery. My jednak bardzo chętnie zobaczymy „Apacza” po raz trzeci w barwach Boca.

Wracaj do domu Carlitos!

Zostaw odpowiedź