Angelici o wzmocnieniach

angeliciPrezydent Daniel Angelici udzielił wywiadu, w którym ujawnił nazwiska zawodników o jakich powalczy w bieżącym oknie transferowym. Zapewnił również, że zrobił wszystko by Riquelme został w klubie.

Castellani, Diego González i Meli to są niektóre z kandydatur, na które umówiliśmy się z trenerem Bianchim i o tych zawodników będziemy się starać – powiedział Angelici w wywiadzie radiowym dla rozgłośni America.

Prezydent dodał, że jeden zawodnik jest już bardzo blisko Boca, a jest nim Jonathan Calleri z All Boys. Xeneizes już w styczniu br. nabyli 30% praw do jego karty i prawdopodobnie teraz dołączy do drużyny Bianchiego. Sam zawodnik w wywiadzie dla ESPN Radio en Rivadavia stwierdził, że jego przejście do Boca jest pewne w 80%.

W ataku rozpatrujemy kandydaturę (Ignacio) Scocco i będziemy dążyć do sprowadzenia go – i dodał, że nie wiadomo mu nic o zainteresowaniu Walterem Samuelem.

Angelici przyznał, że w celu zbilansowania budżetu najprawdopodobniej sprzedany zostanie Juan Sánchez Miño, którym zainteresowane jest włoskie AC Torino. Zaprzeczył natomiast, że klub opuści Juan Manuel Martínez – On nie jest na sprzedaż, bo to świetny zawodnik i klub może odnosić z nim wiele sukcesów.

W sprawie Riquelme potwierdził, że klub złożył mu ofertę kontraktu do grudnia 2015 roku, czyli do czasu kiedy kończy się kadencja obecnych władz klubu i na okres jaki chciał pierwotnie sam zawodnik. Niestety sam zainteresowany do tej pory na propozycję nie odpowiedział.

Na koniec Angelici ujawnił, że klub zamierza otworzyć się marketingowo na rynki światowe i są prowadzone rozmowy z chińskimi partnerami.

telam.com

 

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.