Angelici o Riquelme, Scocco i innych

angeliciPrezydent Boca Juniors, Daniel Angelici, w wywiadzie dla agenci informacyjnej Telam ujawnił, że w przyszłym tygodniu rozstrzygnięta zostanie sprawa pozostanie  Riquelme oraz wykluczył ze względów finansowych możliwość sprowadzenia Ignacio Scocco.

– Rozmawiałem z agentem Riquelme (Daniel Bolotnicoff) i myślę, że w przyszłym tygodniu spotkam się z nim i Romanem i wszystko ustalimy. Jestem optymistą, bo zaoferowaliśmy mu 18 miesięczny kontrakt, taki jaki chciał, wiec nie sądzę by były jakiekolwiek problemy z przedłużeniem jego kontraktu.

Angelici poruszył również kwestię sprowadzenia z angielskiego Sunderlandu napastnika Ignacio Scocco. Zdecydowanie odrzucił możliwość jego przyjścia do Boca, gdyż Anglicy są skorzy zgodzić się jedynie na transfer definitywny, a 5,5 mln dolarów jakie żądają przekraczają możliwości finansowe Xeneizes.

Odniósł się również do informacji o możliwości sprzedaży Juana Sánchez Miño do włoskiego AC Torino za blisko 5 mln dolarów: – We Włoszech przebywa Martucci (wiceprezydent Boca) i negocjacje trwają. Nie jest prawdą, że problemem jest chęć pozostawienia przez nas części praw do pomocnika. Jesteśmy w końcowej fazie rozmów i już niedługo transfer może zostać dokonany.

Zapytano go również o pomocnika Césara Meliego z Colon de Santa Fe, którym interesują się Xeneizes: – Rozmawiałem z wiceprezydentem Colonu (Víctor Godano). Istnieje możliwość jego wypożyczenia do nas i jesteśmy bardzo blisko by tak się stało.

Na temat zainteresowanie pomocnikiem Godoy Cruz, Gonzalo Castellanim, odparł: – Oczekujemy, aż cena żądana za niego spadnie. Do rozpoczęcia rozgrywek jeszcze wiele czasu.

Doniesienia o zainteresowaniu AS Romy pomocnikiem Luciano Acostą skomentował tak: – Czytałem, że pojawiły się takie informacje we włoskiej prasie. Do nas nie wpłynęło żadne zapytanie w tej sprawie i nikt nawet nieoficjalnie się do nas nie zgłosił.

Angelici zapowiedział również, że wybiera się na brazylijski Mundial i podczas wizyty w Rio de Janeiro spotka się z prezydentem Lanus, Alejandro Marón, a tematem rozmowy będzie pomocnik Diego González: – On jest zawodnikiem, który bardzo nas interesuje.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.