Aldosivi vs Boca Juniors – nd. 00:10

Dzisiejszej nocy czasu polskiego Boca Juniors zmierzą się w Mar del Plata w towarzyskim spotkaniu z miejscowym Aldosivi. Mecz ten zostanie rozegrany w związku z przesunięciem terminu wznowienia rywalizacji w Primera Division, która miała ruszyć w ten weekend.

“Xeneizes” wystąpią w nieco eksperymentalnym składzie, a trener Guillermo Barros Schelotto ma zamiar tym razem zagrać ustawieniem 4-3-3, a nie formacją 4-2-3-1. Po nieudanym spotkaniu z River Plate i bezbarwnym z Chivas, “Bliźniak” ma zamiar postawić na duet Santiago Vergini i Lisandro Magallán w środku obrony. Z przodu szansę dostaną Fernando Zuqui oraz Darío Benedetto, który wraca do gry po kontuzji i zapewne będzie chciał pokazać się z dobrej strony, bo w ostatnim czasie formą strzelecką błyszczał jego konkurent do wyjściowego składu – Walter Bou.

Aldosivi na swoim obiekcie to groźny rywal. Podczas Torneos de Verano boleśnie przekonał się o tym rezerwowy skład River Plate, jaki uległ 1:3 na stadionie im. José María Minella. Gospodarze zagrają bez kontuzjowanego Pablo Lugüercio. Problemy zdrowotne ma również napastnik Antonio Medina, który strzelił bramkę we wspomnianym meczu z “Millonarios” i jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania.

Przypuszczalne składy wyjściowe:

Aldosivi:
Matías Vega – Alan Alegre, Jonatan Galván, Franco Canever – Ismael Quilez, Alexis Castro, Sebastián Navarro, Leandro Sosa Otermín – Neri Bandiera, Sebastián Penco, Antonio Medina (Christian Llama).

Boca Juniors:
Axel Werner – Gino Peruzzi, Santiago Vergini, Lisandro Magallán, Frank Fabra – Fernando Gago, Pablo Pérez, Wilmar Barrios – Fernando Zuqui, Darío Benedetto, Cristian Pavón.

Sędzia: Fernando Rapallini.

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.