¿Adiós Calleri?

Towarzyskie spotkanie z meksykańską Pueblą było prawdopodobnie ostatnim występem Jonathana Calleriego w barwach Boca Juniors. Młody napastnik znalazł się na celowniku kilku europejskich klubów, a brytyjskie, włoskie i argentyńskie media donoszą, że parol na niego zagiął m.in. trener Chelsea Londyn, José Mourinho.

W mediach poza zainteresowaniem ze strony Chelsea mówi się również o innym klubie angielskim Stoke City oraz o Interze Mediolan. W tym ostatnim przypadku pojawiła się również plotka, że Włosi chcieliby w ramach rozliczenia zaoferować byłego gwiazdora Xeneizes, Rodrigo Palacio. Będzie im jednak ciężko przebić finansowo oferty klubów brytyjskich, a zwłaszcza The Blues, którzy w styczniu najprawdopodobniej pozbędą się zawodzącego Radamela Falcao i będą potrzebowali napastnika, którego mogliby zgłosić do rozgrywek Ligi Mistrzów.

Możliwość odejścia w styczniowym oknie transferowym Calleriego może potwierdzać również fakt, że Bosteros prowadzą rozmowy w sprawie ponownego ściągnięcia do siebie Daniela Osvaldo, który co prawda związał się w czerwcu z FC Porto, ale gra tam jedynie ogony i chętnie powróciłby do Boca Juniors, gdzie grał od stycznia do czerwca 2015 roku.

W kwestii ewentualnej ceny, za jaką Boca Juniors mogliby sprzedać 22-letniego napastnika padają kwoty powyżej 10 mln euro.

espndeportes – elgraficodiario.infonews.com – talksport.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.