… a Gigliotti chce Chińczyków

GigliottiNapastnik Emmanuel Gigliotti zgodził się na wypożyczenie do Chongqing Lifan i najbliższe pięć miesięcy spędzi w Chinach. Jego nowy klub zagwarantował sobie po tym okresie możliwość transferu definitywnego.

W czwartek media informowały, że do Boca Juniors wpłynęła bardzo atrakcyjna oferta z Chin za “El Pumę”. Napastnik zdając sobie sprawę, że w hierarchii środkowych napastników u Rodolfo Arruabarreny jest za Danielem Osvaldo i Jonathanem Calleri oraz zapewne biorąc pod uwagę korzystną finansowo dla niego ofertę z Chin, zgodził się na przenosiny i w ciągu najbliższych godzin wyruszy do Azji.

Xeneizes za 5-miesięczne wypożyczenie otrzymają kwotę 750 tysięcy dolarów, a jeżeli Chińczycy zdecydują się po tym okresie na transfer definitywny, to będą musieli dopłacić 4,5 mln dolarów. Oferta wydaje się wiec bardzo korzystna dla Xeneizes, a sam zawodnik pewnie również otrzymał kuszący kontrakt, skoro zgodził się na przenosiny, choć jeszcze kilka dni temu deklarował, że nie boi się rywalizacji z resztą napastników.

telam.com

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.