18 zawodników zarażonych Covid-19!

Władze Boca Juniors poinformowały w czwartek, że po środowych badaniach aż 18 zawodników ma pozytywne wyniki na Covid-19. To stawia pod wielkim znakiem zapytania występ Xeneizes w wyjazdowym meczu Copa Libertadores przeciwko paragwajskiemu Libertad, który zaplanowano na czwartek 17 września.

W oświadczeniu opublikowanym przez klub można było przeczytać: “czterech graczy ma łagodne objawy, sześciu miało łagodne objawy, a ośmiu przechodzi chorobę bezobjawowo”. Gdy do tej 18 graczy dodamy, pomocnika Ivána Marcone, napastnika Walter Bou i młodego bramkarza Agustín Lastra, u których już wcześniej wykryto wirusa, to wątpliwe jest, by Bosteros byli w stanie rozegrać mecz w Paragwaju.

Z medialnych informacji wynika, że z grupy kluczowych graczy jedynymi zdrowymi są Carlos Tevez i Jorman Campuzano, a chorobę najciężej przechodzi bramkarz Esteban Andrada. Pełna lista z pozytywnym wynikiem na Covid-19 to: Esteban Andrada, Agustín Rossi, Javier García, Manuel Roffo, Julio Buffarini, Lisandro López, Carlos Izquierdoz, Frank Fabra, Eduardo Salvio, Pol Fernández, Leonardo Jara, Wanchope Ábila, Mauro Zárate, Franco Soldano, Walter, Mateo Retegui, Pablo Gerzel i Renzo Giampaoli.

espndeportes

Facebook Comments

Komentarze są wyłączone.